Szkoła Podstawowa w Liczu

Wojewódzki konkurs „Siostro, Bracie – zostań w chacie!” pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego - rozstrzygnięty

Na początku kwietnia br. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku ogłosiły dziewięć konkursów, które były realizowane drogą elektroniczną. Konkursy były skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i średnich. Udział w wybranym konkursie był ciekawym sposobem spędzenia czasu kwarantanny. Naukę i zabawę zaplanowaną na czas szkolny dzieci i rodzice zrealizowali razem w domu.

W naszej szkole zadanie konkursowe wykonało 3 uczniów. Julia Kamiński z kl. III wykonała pracę pt. Chcę być taki jak… konkurs rozwijał umiejętności plastyczne oraz kreatywność młodszych uczniów. Zuzanna Kopek z kl. V  przygotowała pracę pt. Zdrowo w domukonkurs na plakat promował zdrowy tryb życia. Karol Banaś z kl. V napisał List do babci i dziadka - konkurs polegał na napisaniu  listu o książce, którą przeczytał w czasie pobytu w domu.

Prace te zostały zaprezentowane w Internecie. Najpierw odbyło się  głosowanie na FB, następnie ocena komisji konkursowej. Wszystkim przyjaciołom szkoły DZIĘKUJEMY za polubienia prac naszych uczniów!

Wśród licznych prac, które wpłynęły do Biblioteki w Słupsku prace naszych uczniów znalazły się w czołówce. Laureatami konkursów zostali Julia Kamiński  zdobyła wyróżnienie, a Karol Banaś – nagrodę główną i wyróżnienie.

GRATULUJEMY UCZNIOM SUKCESU! BRAWO!

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
184859

Ścieżka powrotu