20.10.25 r.- JESIENNE ŚNIADANIE

20.10.25 r. dzieci z grup przedszkolnych zasiadły do wspólnie przygotowanego śniadania. Przedszkolaki samodzielnie zrobiły kanapki z wykorzystaniem jesiennych warzyw. Rodzice chcąc wzbogacić dzieciom jesienne śniadanie upiekli ciasta: marchewkowe i dyniowe.

14.10.25 r.- DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października odbyła się uroczysta akademia z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ. Dzieci z grup przedszkolnych złożyły życzenia panu dyrektorowi, nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

09.10.25 r.- CZYTANIE NA DYWANIE

09.10.25 r. w grupie przedszkolnej odbyło się czytanie bajek. Dzieci z uwagą słuchały i odpowiadały na pytania zadane przez pedagog p. Agnieszkę Tynda i uczniów szkoły.

03.10.25 r.- OWOCOWE SZASZŁYKI

3 października 25 r. dzieci 5-6- letnie z pomocą rodziców przygotowały owocowe szaszłyki. Przedszkolaki uczestniczyły w pogadance nt. ,,Znaczenie owoców i warzyw dla zdrowia człowieka” oraz rozwiązywały zagadki.

03.10.25 r.- DZIEŃ EMPATII

3 października to DZIEŃ EMPATII obchodzony w naszej szkole. Dzieci poznały znaczenie słowa empatia oraz jak ważne jest to, w jaki sposób zwracają się do rówieśników i dorosłych oraz w jaki sposób ich traktują. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach przygotowanych przez p. psycholog.