29.05.26 r.- DZIEŃ DZIECKA

29 maja 26 r. z okazji DNIA DZIECKA na dzieci czekało wiele niespodzianek. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach sprawnościowych (tor przeszkód), korzystały z dmuchanej zjeżdżalni oraz miały możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego. W przerwie między atrakcjami został przygotowany poczęstunek (hot- dog, lody, wata cukrowa). Na koniec przedszkolaki otrzymały upominki.

28.05.25 r.- WYCIECZKA DO DINO PARKU W MALBORKU

Dnia 28.05.26 r. dzieci z grup przedszkolnych pojechały do DINO PARKU

w Malborku. Głównym celem wycieczki było połączenie edukacji przyrodniczej z aktywną rozrywką. Przedszkolaki poszerzyły wiedzę z zakresu prehistorii idąc ścieżką edukacyjną, gdzie oglądały ruchome modele dinozaurów naturalnej wielkości oraz gigantyczne owady i smoki. Dużą atrakcją dla dzieci były strefy: Muzeum Skamieniałości, Kino 5D Extreme, park linowy oraz wioska neandertalska z mamutami. Przedszkolaki aktywnie spędziły czas w krainie zabaw z karuzelami, huśtawkami i dużym placem zabaw. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się wrażeniami z wycieczki.

26.03.26 r.- ALPAKI I INNE ZWIERZAKI W SZKOLE

Dnia 26.03.26 r. dzieci z grup przedszkolnych miały możliwość bezpośredniego kontaktu z alpakami, królikiem i ślimakami afrykańskimi. Zajęcia stanowiły atrakcyjną lekcję przyrody o zwyczajach tych zwierząt, ich pochodzeniu oraz żywieniu.. Dzieci uczyły się empatii,  delikatności, przełamywały lęk oraz wzmacniały rozwój emocjonalny.

20.03.26 r.- POWITANIE WIOSNY

20 marca dzieci z grup przedszkolnych świętowały nadejście nowej pory roku.

Przedszkolaki witały WIOSNĘ: piosenką, wierszem oraz szukały oznak przyrody w przedszkolnym ogrodzie. Dzieci wyruszyły na spacer barwnym korowodem wokół przedszkola  niosąc MARZANNĘ- symbol odchodzącej zimy oraz GAIK- symbol wiosny.