Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły – Marika Osial z klasy III oraz Blanka Osial z klasy VI – reprezentowały szkołę w miejsko – powiatowym konkursie recytatorskim „ PROZA I POEZJA” – BAJKI POLSKIE.
Marika Osial zajęła II miejsce, natomiast Blanka Osial otrzymała dyplom za udział w konkursie.
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów! :)