Plebiscyt 1920 r. w Kwidzymie i okolicach

W czwartek, 28 maja, uczniowie klasy V- Vica, Tymek i Leon wyruszyli Śladami Plebiscytu 1920 r. w Kwidzymie i okolicach. 🗺

Przyjemnym spacerem zdobywali wyznaczone punkty na mapie i odpowiedzieli na wszystkie pytania, dzięki czemu otrzymali wyróznienie! 
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!