1 czerwca 2026r. gościliśmy w naszej szkole p. Sebastiana Pakalskiego, który w imieniu Ministerstwa Finansów wręczył drużynie z naszej szkoły zaproszenie na uroczysty finał
XI edycji Programu „Finansoaktywni. Misja: Podatki znamy i o przyszłość dbamy!”.
Drużyna w składzie Tymoteusz Bartczak, Bartosz Kopeć i Leon Paszkowski,
pod opieką p. D. Szul znalazła się w 10 zespołów, które najlepiej wykonały zadanie konkursowe.
Tymek i Bartek już 10 czerwca pojadą na dwudniową wycieczkę do Warszawy.
Podczas finałowej gali chłopcy będą prezentowali pracę konkursową w Ministerstwie Finansów.
Uczniowie będą mieli również okazję zwiedzić Ministerstwo Finansów i Centrum Pieniądza NBP.
