W piątek, 12. czerwca nasza piąta klasa uczestniczyła w Festiwalu Nauki organizowanym przez 1 Liceum Ogólnokszałcące w Kwidzynie.😊 Opublikowano: 16 czerwiec 2026 To było wspaniałe doświadczenie! Dziękujemy za przemiła atmosferę i dużo cennej wiedzy, jaka została nam przekazana!📖