TYDZIEŃ DLA BEZPIEPIECZEŃSTWA

W poniedziałek odwiedzili nas funkcjonariusze policji z  Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie i przeprowadzili pogadankę z uczniami dotyczącą bezpiecznego funkcjonowania podczas wakakacji. Poruszyli tematykę bezpieczeństwa na drodze- szczególnie obowiązujących kasków, bezpieczeństwa podczas wyjazdów oraz bezpieczeństwa w sieci.