Centrum Nauki Experyment w Gdyni to idealne miejsce, by połączyć naukę i zabawę.
Tam nie ma ograniczeń wiekowych, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić, jest otwarcie się na otaczający świat i prawa, jakie nim rządzą.
Dlatego właśnie „spragnieni” wiedzy i nauki uczniowie klasy 2, 4 i 7 pojechali do Gdyni, by
w namacalny sposób przeprowadzać eksperymenty i doświadczenia.
Było cudownie!!! Każde z interaktywnych stanowisk dostarczało mnóstwo zabawy i sporą dawkę wiedzy. Czasem trzeba było się także wykazać sprytem i aktywnością fizyczną.
Nauka jest bardzo fajna!!!
