We wtorek uczniowie klasy V wraz z opiekunami wybrali się do Pixel XL w Gdańsku.
Podczas pobutu uczniowie wspólnie wybierali plansze i rozgrywki co dało im mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy a oprócz tego klasa mogła się jeszcze bardziej zintegrować oraz udoskonalić umiejętność pracy w grupie.
Każdy uczeń wrócił do domu z uśmiechem oraz niezapomnianymi wrażeniami.