>>>>
10 czerwca 2026r. Tymoteusz Bartczak i Bartek Kopeć, laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Finansoaktywni, pojechali do Warszawy na galę finałową konkursu.
Udali się tam na specjalne zaproszenie Ministerstwa Finansów.
Podczas uroczystej gali nasi uczniowie zaprezentowali swoją pracę o tematyce podatków
i opowiedzieli jak ona powstawała. Chłopcy odebrali również gratulacje i zasłużone nagrody.
Ministerstwo Finansów zadbało również o dodatkowe atrakcje.
Było zwiedzanie Centrum Pieniądza NBP i Ministerstwa Finansów oraz niesamowita przejażdżka dwupoziomowym autokarem po Warszawie.
Atrakcją był również pobyt w przyjaznym hotelu z pysznymi posiłkami.
Chłopcy zwiedzili także Zamek Królewski.
To były dwa intensywne, niezwykle inspirujące dni, które z pewnością zostaną na długo
w pamięci naszych laureatów.
Konkurs „Finansoaktywni. Misja: Podatki znamy i o przyszłość dbamy!” organizowany był przez Ministerstwo Finansów pod honorowych patronatem Ministra Edukacji.
> >
